Mentis MAX - Paměť a soustředění

Kód: 890
589 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy Mentis Max z českých laboratoří se postará o vaše maximální soustředění a mentální výkon. Posílí ochranu mozkových buněk a dopřeje tělu potřebnou energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mentis MAX - Paměť a soustředění

Produkt Mentis Max je přírodní nootropikum, obsahuje 30 kapslí z 14 různých bylinných extraktů v kombinaci s účinnými látkami z laboratoře (Cognizin, Korálovec, Bakopa, NALT, extrakt zeleného čaje). Je vhodný také pro vegany.

Co jsou to přírodní nootropika?

Nootropika představují látky či přípravky. zlepšující schopnosti lidského myšlení. Prokazatelně zlepšují paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Zatímco u některých syntetických léků pocítíte účinky okamžitě, přírodní nootropika jsou šetrnější a tím pádem jejich účinky  pocítíte naplno při dlouhodobém užívání. Velkou výhodou je, že na nootropikách nevzniká závislost.

Proč zrovna Mentis Max? 

V českém MentisLab vymysleli recepturu, která zbystří vaše smysly při schůzkách nebo když se blíží důležitý deadline. Bakopa drobnolistá zlepšuje paměť, zelený čaj koncentraci a extrakt z černého pepře krevní oběh - a to je jen zlomek účinných látek v Mentis Max, které vám umožní využít svůj mentální potenciál naplno.

Za jak dlouho pocítíte účinky?

Je to individuální, ale dle zkušeností uživatelů je účinek znatelný do jedné hodiny. Není také neobvyklé, že se účinek může dostavit až v rámci jednoho až tří dnů. Nejvyššího účinku doplňku získáte po 14 dnech užívání. 

Doporučujeme užívat dlouhodobě v tzv. cyklech. Nejlépe je hodnocený cyklus 4 týdnů užívání následovaný jednotýdenní přestávkou, případně 5 dní užívání následovanými 2 dny bez užívání. Cykly se dodržují za účelem zamezení možnému vzniku tolerance na některou ze speciálních látek obsažených v doplňku, jako je např. Hurezin A. Bez dodržení cyklů nemusí být dosaženo plného účinku doplňku.

Korálovec ježatý extrakt (houba), Cognizin® (CDP-cholin), bakopa drobnolistá extrakt (rostlina), N-acetyl-L-tyrosin, celulóza (kapsle), zelený čaj extrakt (list) (98 % L-theaninu), fosfatidylserin (sója), rozchodnice růžová extrakt (kořen), vranec pilovitý extrakt (rostlina), pyridoxin hydrochlorid, pterostilbene, voacanga africana extrakt (semeno), černý pepř extrakt (BioPerine®), cholekalciferol, kyanokobalamin.

Dejte si 2 kapsle každé ráno před cestou do kanceláře nebo brzy odpoledne. Zajezte ořechy, vejcem nebo jinými tuky. Účinky zpravidla pocítíte již po 1-2 dnech a maximální efekt využijete při dlouhodobém užívání, alespoň 2 týdny.

Nejlépe Mentis Max funguje v cyklech. 4 týdny ho používejte, pak na týden vysaďte. A opakujte.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Uchovávejte v chladu a suchu.

Nevystavujte slunečnímu záření.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Užívání Mentis Max s jinými léky možné, ale některé látky obsažené v doplňku mohou zvyšovat účinnost některých léků, a proto doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

S doplňky z řady Mentis můžete produkt kombinovat libovolně, zejména pokud chcete zintenzivnit některou jeho funkcionalitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika
Hmotnost: 0.055 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: