Mentis UP - Zlepšení nálady

Kód: 893
339 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy Mentis UP z českých laboratoří zlepší náladu i ve chvílích, kdy se všechno nedaří. Obrní vás vůči stresu - s jeho pomocí zvládnete období psychické nepohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mentis UP - Zlepšení nálady

Produkt Mentis UP je přírodní nootropikum, obsahuje 30 kapslí s 3 aktivními složkami v jedné receptuře (třezalka, griffonie, tyrosin). Je vhodný také pro vegany.

Co jsou to přírodní nootropika?

Nootropika představují látky či přípravky. zlepšující schopnosti lidského myšlení. Prokazatelně zlepšují paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Zatímco u některých syntetických léků pocítíte účinky okamžitě, přírodní nootropika jsou šetrnější a tím pádem jejich účinky  pocítíte naplno při dlouhodobém užívání. Velkou výhodou je, že na nootropikách nevzniká závislost.

Proč zrovna Mentis UP? 

Účinné látky v Mentis Up vám pomohou s dopaminem a serotoninem i ve stresových podmínkách. Díky dopaminu získáte lepší koncentraci, možnost uspořádat myšlenky a pracovat na nejvyšší výkon.

Třezalka přispívá k pozitivní náladě, Griffonie podporuje normální činnost nervové soustavy a přispívá k tvorbě serotoninu. Tyrosin je důležitý pro tvorbu nervových přenašečů dopaminu a noradrenalinu.

Za jak dlouho pocítíte účinky?

Jedna kapsle během chvilky rozzáří váš den, druhá kapsle je zárukou trvalé pohody i ve dnech, kdy se vše nedaří. Účinky pocítíte už během několika desítek minut. Je vhodný i pro každodenní a dlouhodobé užívání.

N-acetyl-L-tyrosin, griffonia simplicifolia extrakt (semeno), celulóza (kapsle), třezalka tečkovaná extrakt (rostlina).

Je velmi individuální, ale podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný v rámci 20 minut po užití. Pokud se požadovaný účinek nedostaví, zvyšte dávku na 1 kapsli 2x denně.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Uchovávejte v chladu a suchu.

Nevystavujte slunečnímu záření.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Látky obsažené v Mentis UP zvyšují množství serotoninu a dopaminu v těle, proto nedoporučujeme kombinovat doplněk s léky ze skupiny antidepresiv. Pokud užíváte nějaké léky doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

S doplňky z řady Mentis můžete produkt kombinovat libovolně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika
Hmotnost: 0.055 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: