Mentis ZEN - Psychická odolnost

Kód: 896
339 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy Mentis UP z českých laboratoří vám pomůže posílit vaši psychickou odolnost, paměť i soustředění. S jeho pomocí zvládnete náročné období dlouhodobé úzkosti, vyrovnáte se se stresem a usnete s čistou hlavou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mentis ZEN - Psychická odolnost

Produkt Mentis UP je přírodní nootropikum, obsahuje 30 kapslí s 3 bylinnými extrakty  (Bakopa, Rozchodnice, Vitánie), které posílí vaši sychickou odolnost. Je vhodný také pro vegany.

Co jsou to přírodní nootropika?

Nootropika představují látky či přípravky. zlepšující schopnosti lidského myšlení. Prokazatelně zlepšují paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Zatímco u některých syntetických léků pocítíte účinky okamžitě, přírodní nootropika jsou šetrnější a tím pádem jejich účinky  pocítíte naplno při dlouhodobém užívání. Velkou výhodou je, že na nootropikách nevzniká závislost.

Proč zrovna Mentis ZEN? 

Všechny složky Mentis Zen dokáží společně pozitivně a dlouhodobě ovlivnit stav našeho organismu. Trojice adaptogenů přispívá k duševnímu zdraví a ke kvalitnímu spánku.

Mentis Zen vás podpoří, když jste dlouhodobě pod tlakem a cítíte úzkosti - Bakopa drobnolistá pomáhá zvládat stres, Rozchodnice růžová posiluje psychickou odolnost, Vitánie snodárná podporuje duševní zdraví a rovnováhu.

Za jak dlouho pocítíte účinky?

Dejte si jednu tobolku ráno, než vyrazíte do denního shonu a jednu večer místo meditace. Podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný do jedné hodiny. Není také neobvyklé, že se účinek může dostavit až v rámci jednoho až tří dnů. 

Nejlépe Mentis Zen funguje dlouhodobě. Vyzkoušejte ho alespoň 3 dny po sobě, nebo jednorázově 2 kapsle, když se stres nakupí a chcete se ho zbavit hned.

Vitánie snodárná extrakt (kořen), bakopa drobnolistá extrakt (rostlina), celulóza (kapsle), rozchodnice růžová extrakt (kořen).

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně spolu s jídlem obsahujícím tuky (např. vejce, ořechy nebo krillový olej).

Podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný do jedné hodiny. Není také neobvyklé, že se účinek může dostavit až v rámci jednoho až tří dnů.

Pokud se v tomto rozmezí požadovaný účinek nedostaví, zvyšte dávku na 2 kapsle denně. Bakopa drobnolistá potřebuje pro maximální využití zhruba dvoutýdenním užívání.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Uchovávejte v chladu a suchu.

Nevystavujte slunečnímu záření.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Ve většině případů je užívání Mentis Zen s jinými léky možné, ale některé látky obsažené v doplňku mohou zvyšovat účinnost některých léků, a proto doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

S doplňky z řady Mentis můžete produkt kombinovat libovolně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika
Hmotnost: 0.055 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: