20. - 26.5. doprava ZDARMA s kódem: DOPRAVA pro objednávky nad 500Kč!

Kdo jsme

Psal se rok 2017, když parta devíti kamarádů žijících v okolí italského města Forlì dostala společný nápad. Každý odborníkem na jinou oblast, ale všechny spojovalo jedno: vášeň pro konopí a nekonečné možnosti využití této úžasné rostliny.

Cbweed team italy

V září roku 2017 tak dali vzniku Cbweed, společnosti zabývající se produkcí technického konopí a jeho následné zpracování v produkty. Sotva uběhly dva měsíce od založení a otevřely dveře první kamenné prodejny. Brzy na to se produkty začínají prodávat po celé Itálii. Bylo jasné, že je pro společnost domácí italský trh malou destinací. Rozhodli se tedy expandovat do zemí EU včetně České republiky kam produkty doputovali v roce 2018 a v následujících letech tak dali vzniku našemu teamu na území ČR.

Vedení Cbweed se však rozhodlo nezůstat pouze u jediné oficiální prodejny a proto je napadlo, že umožní budoucím či stávajícím podnikatelům si otevřít prodejnu pod vlajkovou lodí Cbweed. K tomuto dni je tak otevřeno 100+ franšíz po celé EU. Prodejny se nachází v Itálií, Portugalsku, Španělsku, Francii, Lotyšsku, Estonsku, Polsku a celkem deset jich najdete také v našem hlavním městě, v Brně, Teplicích a Kroměříži.

Našim posláním je zbořit zaběhnuté mýty a negativní představy o konopí, vyvést lidi ze starých kolejí myšlení a ukázat jim široké spektrum pozitivních účinků našich produktů nejen pro člověka.