Kovová Drtička The Bulldog Original - Black Amsterdam - 3 Části

Kód: 1634/1
259 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Kromě drcení, které zvládá působivě dobře, má drtička síto na pryskyřici a přihrádku na skaf, kterou můžete využít k uložení svého vzácného skafu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovová Drtička The Bulldog Original - Black Amsterdam - 3 Části

Kromě drcení, které zvládá působivě dobře, má drtička síto na pryskyřici a přihrádku na skaf, kterou můžete využít k uložení svého vzácného skafu. Kovová drtička Bulldog Original Black Amsterdam je vybavena třemi součástmi, které se dokonale sešroubují, aby při používání zajistily těsné utěsnění. Mlýnek má stylovou horní část, která je zdobena ikonickým buldočím obličejem. Najdete na něm také vyražený nápis The Bulldog a Amsterdam.

Drtička je také dodávána s plastovou škrabkou pro snadné seškrábání kiefu. Pokud jde o drcení, je plně vybavena super ostrými diamantově vybroušenými zuby, které jsou perfektně umístěny tak, aby bez námahy rozmělnily jakoukoli bylinnou směs do nadýchané textury.

Mlýnek lze použít k nadrcení jakýchkoli bylinek. Má malý a kompaktní design, který je odolný vůči zápachu a je vzduchotěsný, a ve spodní části má úložný prostor. Magnetický uzávěr jej drží pevně utěsněný, aby se zabránilo náhodnému polití. Je také super odolný s keramickým nepřilnavým povrchem.

35mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: