Tip na 5 legendárních filmů s konopnou tematikou

cbweed a netflix filmy weed

Předvánoční čas je krásný – ulice a domy jsou vyzdobené světýlky a hrají všemi barvami, z rádia hrají vánoční písně a děti pomalu nechtějí spát z nedočkavosti, co najdou letos pod stromečkem.

Tohle období nás ale umí i připravit o nemalou dávku energie. Světlá část dne trvá přibližně jen 8 hodin, chladné a pochmurné počasí nám taky nijak nepřidá a protiepidemická nařízení už jsou jen třešničkou na dortu.

Zahoďte starosti na chvíli za hlavu a načerpejte síly u filmů s marihuanou, u kterých se rozhodně nebudete nudit. Těchto pět snímků vám jistojistě vykouzlí úsměv na tváři a naladí vás na vlnu dobré nálady.

Nenechte se odradit kritickým hodnocením na ČSFD. Tyto odlehčené komedie jsou totiž ve stejném žebříčku jako dramata, dokumenty a další zcela odlišně hodnotné filmy, vybrané komedie proto získávají relativně nízké procentuální hodnocení. My jsme pro vás však vybrali filmy, u kterých si zaručeně odpočinete a naladíte se na podobnou notu jako hlavní hrdinové.

Kdo hulí, ten umí

Asi největší filmová klasika spojená s marihuanou. Dva dobří kamarádi se stanou pravidelnými kuřáky ne tak zcela lékařského konopí, což má na ně velmi neobvyklé účinky – roste jejich IQ. Díky tomu se jim podaří dostat na Harvard a získat tak jedinečnou šanci na lepší život. Prestižní univerzita je však pro tyto parťáky prostředím, do kterého příliš nezapadají a její žáci i profesoři tak s těmito dvěma zažívají nemalou porci zábavy. Tento film najdete i na Netflixu.

Odkaz na přehled filmu a trailer

kdo%20huli%20ten%20umi

Travička zelená

Seth Rogen se v roli huliče a flákače Lenocha Dale stane svědkem vraždy, ve kterém má prsty zkorumpovaná policistka a úspěšný drogový dealer. V první chvíli se mu sice před nimi podaří uniknout, svědectvím vraždy si však podepisuje ortel smrti, a tak se snaží dělat všechno proto, aby se mu vyhnul. V útěku mu pomáhá jeho dobrý kamarád Saul (James Franco), který je mimo jiné dealerem. Celý film se odehrává na vlně kouře odrůdy Pineapple Express a nepostrádá akci ani vytříbený humor.

Odkaz na přehled filmu a trailer

travicka yelena

Zahulíme, uvidíme

Legendární třídílná zábava. Tak by se dala ve zkratce popsat tato trilogie s nekorektními vtipy a hustým dýmem trávy.

V prvním filmu se rozhodnou dva kámoši Harold a Kumar oslavit společně konec pracovního týdne, což ve spojení s marihuanou přináší nespočet vtipných příhod a zážitků, včetně jízdy na gepardovi, setkání s Neilem Patrickem Harrisem a opravdu divokou party. Je to prostě legen… počkejte si… dární!

Odkaz na přehled filmu a trailer

Ve dvojce se Harold s Kumarem snaží dostat z vězení. Série problémů začne během jejich letu do Amsterdamu (proč si vybrali zrovna tuhle cílovou destinaci pravděpodobně odhadnete sami), když si jedna z cestujících myslí, že je Kumar terorista. Parta kamarádů se tak ocitá za mřížemi, naštěstí se jim však podaří uniknout na svobodu, kde se setkávají s jedním starým známým, se kterým se nikdy nenudí.

Odkaz na přehled filmu a trailer 

 Třetí film je vánoční speciál a s ním přichází také speciální porce zábavy. Harold s Kumarem se společně vydají na trip. Ovlivnění drogama se snaží najít náhradu za poničený vánoční stromeček. Během výpravy se setkávají se skutečným Santou, jejich těla a svět okolo se promění v plastelínu a jinýma očima vidí nedopatřením svět okolo i malá holčička. A aby toho nebylo málo, Neil Patrick zjišťuje, jak to vypadá v nebi. Chtěli byste to zjistit taky?

Odkaz na přehled filmu a trailer

zahulime uvidime konopny film

Mac & Devin Go to High school

Tento snímek obsadil dva legendární rappery Snoop Dogga, ztvárňujícího Maca a Wize Khalifu, který hraje Devina. Oba dva jsou studenty střední školy a oba dva jsou úspěšní – tedy každý trochu jinak. Devin je premiantem s vyhlídkami na zářnou budoucnost a Mac zase velmi úspěšný dealer. Opravdu zajímavé to začíná být ve chvíli, kdy se rozhodnou spojit síly v jejich prospěch. Jak to dopadne? To už vám nebudeme prozrazovat.

Odkaz na přehled filmu a trailer

mac a devin go to high school 

High School

Tato neotřelá zelená komedie plní sny každému, kdo si v životě lámal hlavu nad tím, co by se asi dělo, kdyby snědla kouzelné koláčky celá škola. Vzorný student Henry se totiž rozhodne pro jednou zkusit něco zajímavějšího než trávit odpoledne v učebnicích. Henry si dá joint, ale následně zjistí, že má ředitel školy v plánu nechat otestovat všechny žáky na drogy, Henry proto s jeho kamarádem vymyslí sofistikovaný plán – upéct brownies pro celou střední.

Odkaz na přehled filmu a trailer

high school

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení