20. - 26.5. doprava ZDARMA s kódem: DOPRAVA pro objednávky nad 500Kč!

Červený kratom

Kratom již jistě znáte a víte, že existuje několik druhů kratomu. Jedná se o zelený kratom, červený kratom, bílý kratom a žlutý kratom. Každý z těchto kratomů je zcela unikátní a jedinečný. Jedním z těch více oblíbených je právě červený kratom. Víte o něm vše? Znáte všechny jeho plusy a mínusy?

Snímek obrazovky 2024-05-08 v 19.27.36

Co je Red Vein Kratom?

Kratom, neboli taktéž latinským názvem Mitragyna speciosa, je oblíbenou volbou mezi uživateli, kteří chtějí zlepšit svou pohodu a podpořit také pozitivní pohled na život. Tyto stromy kratomu vzkvétající v teplém a vlhkém podnebí regionů, jako je Indonésie, Thajsko, Borneo a nebo například Malajsie, mohou dosáhnout působivých výšek až 4 nebo dokonce 16 metrů a jsou zdobeny rozsáhlými listy a květy.

Kratom je rozdělen do tří odlišných barevných skupin. Jaké to jsou? Bílý kratom, zelený kratom a červený kratom. Červený kratom je oproti zeleného a bílého kratomu známý pro svůj holistický přístup k podpoře celkové pohody a navození pocitu klidu.

Červený kratom: Účinky a obsah alkaloidů

Mitragynin a 7-hydroxymitragynin jsou primárními aktivními látkami v červeném kratomu, rostlině používané především pro své účinky. Tyto alkaloidy jsou známy svým vlivem na receptory v mozku, což vede k různým účinkům, jako je zmírnění bolesti, zlepšení nálady a zvýšení energie. V porovnání se zeleným a bílým kratomem je v červeném kratomu často pozorována vyšší koncentrace těchto látek, což může ovlivnit intenzitu a trvání daných požitků. To z něj činí populární volbu pro jedince hledající úlevu od bolesti či podporu pro zlepšení své nálady a také energie.

Na co je červený kratom?

Tento rozdíl ve složení se promítá do odlišných účinků, díky nimž je červený kratom obzvláště oblíbený pro dané účely:

  • Zklidňující a relaxační vlastnosti
  • Vlastnosti tišící bolest
  • Sedativní účinky pro lepší spánek
  • Vyvážená energie a soustředění

Červený Maeng Da Kratom

Červený Maeng Da Kratom, původem z Thajska, patří mezi hybridní kmeny a je považován za jednu z nejsilnějších a nejvýkonnějších variant v rodině Maeng Da. Jeho charakteristika spočívá v kombinaci silných požitků, které často zahrnují relaxaci, úlevu od bolesti a zvýšení energie, což představuje unikátní kombinaci pro uživatele.

Red Maeng Da je znám svou výraznou schopností indukovat hlubokou relaxaci a uvolnění těla a mysli. Tato relaxace může být užitečná pro jedince, kteří hledají způsoby, jak snížit úzkost a stres nebo prostě odpočinout po náročném dni. Současně je červený Maeng Da ceněný pro svou schopnost poskytnout úlevu od bolesti. To je obzvláště užitečné pro jedince trpící chronickými bolestmi, jako jsou migrény, artritida či bolesti svalů a kloubů. Navíc tento druh kratomu nabízí také zvýšení energie a vitalitu, což může být prospěšné pro ty, kteří potřebují povzbuzení nebo hledají zvýšení své výkonnosti při práci nebo ve sportu.

Důležité je však uvědomit si, že každý jedinec může reagovat na kratom odlišně a účinky mohou být ovlivněny faktory jako dávkování, citlivost jedince a stav jeho zdraví. Před použitím červeného Maeng Da nebo jakéhokoliv jiného typu kratomu je proto vhodné konzultovat s odborníkem.

Červený kratom na Cbweed:

Jaký červený kratom si můžete zakoupit na našem e-shopu?

Doufáme, že jsme vám o červeném kratomu prozradili něco nového. Pokud jste jej ještě nevyzkoušeli, tak do toho! Nemáte-li o tento typ kratomu zájem, nezoufejte, máme další.